Më mbaj mend (për 1 muaj)

2po2 - Hip Hop Shqip 2 Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12

hej zemer une ta kalli diskoteken me kit sen meno per jeten meniher harroe deken nese je n`kriz hajde merr hip hop terapi hajde bashk pim raki marrim frym pa muzik dhe sivjet V.I.P muzik per njerzt e mi pim si mustafa se pa femna srri hiq ski qa me prit dheze edhe ti qat kerr mushja gushen benzin edhe nisu meniher nkofsh femer e fort msyja me gjepa that hyp ntaksi edhe ti edhe futja ne autostrad dil e hyp edhe lyp hip hop shqip ngrehi Mercedeskat se hala jon n`trip bonu seni fort edhe kalli belagjit kalli edhe hargjit sonte timin me ja qit edhe mos harro 2po2 jon ksajde shkruje ni sms krejt shoqet thirri hajttttttttt!!1

hip hop shqip po na mbretron 2po2 po na sundon muzika jon ktu dominon diskoteken pesh e qon ne gjilan e ne prishtin ferizajin n'goj e shtim kallim pejen e gjakoven his se vrejse krejt kosoven

qka u ba kshtu qka o kjo nej ktu qka po ndodh njerz ktu

qeshtu haver esht kur 2po2 bahen bashk edhe bjeshkt e nemuna na kan me u ba rrafsh tgjith na presin me pershendetje ushtarake kurse femrat me perndetje intrigante sa sharmante jan ber sonte vetem per ne ekstravagante haver pot boj be zjarri u ndez thirri zajrrfikst me fik edhe ti i lumi dj qat muzik se ska kufi sonte nuk ka as gjelozi nese ki mos ja msy se smunesh as me hi shum najs po shkon tripi ket nej krejt abnnormal njerzt tsmut si em kan nspital edhe ti ski qka rrin nervoz aty te shpija burri garant tka dal ty tkalli gjelozija

hip hop shqip po na mbretron 2po2 po na sundon muzika jon ktu dominon diskoteken pesh e qon ne tetov e gostlivar shkojm ne durs e ne tiran ne preshev e en ulqin na e kallum krej shqiprin

hajde rreh shuplak lee krejt at injoranc hajde o klysh i babs merr frym toleranc nese mban distanc nuk ka ven per arroganc migrofon ki sonte 2 manjak me elganc mos harro se rimat tona rrokin gjon jon per te ton nuk e harrojn kerkon jon terapi jon filozofi jon ilaq i ron per njerzt e mi jon sikur te hogja kur tshkruj ni hajmali jon si infuzioni qashtu tjepin fuqi jon per shqiptar vlla rimat e mia tmirat edhe tkqijat qe perballet shiptaria jon kampion edhe din mi perdor jon helm jon zjerm per qdo inatqor mi lon rahatshem tmirat e dukatit jon eksploziv edhe tfortit po takatit

hip hop shqip po na mbretron 2po2 po na sundon muzika jon ktu dominon diskoteken pesh e qon ne zvicerr e gjermani ne amerik e australi me hip hop shqip krejt le ta din na e kallim shiptarin .........


Ky tekst u dërgua nga Elbasan Isufi   fejzullah1   whiteroseVazhdim: 2po2 - Hip Hop Shqip
2po2
Publikimi: 01/12/2005


2po2 - Hip Hop Shqip 2
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hip Hop Shqip 2".
3. Video është e këngës "Hip Hop Shqip 2", por nuk këndohet nga 2po2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 2po2:


Komente 0