Më mbaj mend (për 1 muaj)

2po2 - Prishtina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

ref phat beni:dedikoje kete kenge me lumturi i i shikoj ditet kjo bote e femijrise prishtine dikure ishe simbol i dashurise

besniku: e ndoshta ty te shkatrruan por kujtimet nuk shkatrrohen ato shetitje ne parqe kurr nuk harrohen nese ty nuk te kujtohen atehere une po te pys a't kujtohen ato qaste qe i kaluam un e ti jo vetem ti po te gjithe e dine si i kendonte xha sabriu pranveres ne prishtine ne emisionet per femije adelina kendonte do te behemi milioner keshtu ajo premtonte per humor ishin ata qe qeshnin e ngjeshnin per aventura misterioze ishin 3-shi persheshi qyteti jon eshte me i miri per ate shume e dojme as arenen me fushe te gjelbert kur luante fadil vokrri qdo loje gol shenonte ne ishim PLISAT brohorisnim kur prishtina fitonte vertete me vjen te qaje kur kto gjera i degjoj kujtimet e tilla me bene te them qe ketu jeten ta wazhdoj dhe ashtu do te bej te ardhmen ketu do ta pres ne prishtine vendin qe e dua deri sa te vdes

ref2x phat beni:dedikoje kete kenge me lumturi i i shikoj ditet kjo bote e femijrise prishtine dikure ishe simbol i dashurise

besniku:te kujtoj ty prishtine
nga kendi i ditve te veshtira ku mbretronte frika mbretronin dhe deshirat me t'mirat qe sot pjesrisht u realizuan per ty dhe disa tjere por ai fat sme morri mua me mori tjeter ma ndau trupin prej fati tem sot jam rritur dhe jam larg qytetit tem(france) e perkujtoj me vargje te zgjedhura te mbushura perplot elegance dhe dashuri qe per ty gjithmone ne zemer e kam pas un sot jam krenar qe jeta ktu po ringjallet edhe pse qyteti im me shum probleme po perballet te gjitha haallet qe jan ne se bashku do i kalojme dit e nat do punojmme kurr sdo ndalemi do vazhdojm drejt se ardhmes duke i ruajtur enderrat e femiris qytetin tone prap do ta quaj simbol i dashuris dhe femijet do i mesojme qe te ardhmen ktu le ta presin ne vendin e tyre ne prishtine deri sa te vdesin

ref 2x phat beni:dedikoje kete kenge me lumturi i i shikoj ditet kjo bote e femijrise prishtine dikure ishe simbol i dashurise


Ky tekst u dërgua nga Fejza-2222po2
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2001


2po2 - Prishtina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prishtina".
3. Video është e këngës "Prishtina", por nuk këndohet nga 2po2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 2po2:


Komente 0