Më mbaj mend (për 1 muaj)


2po2 - Authentic

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Authentic".
3. Video është e këngës "Authentic", por nuk këndohet nga 2po2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2po2 - Authentic  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Këngë e albumit:

"Best Hip-Hop 2011"

Këngë e albumit:

"Authentic"

Komente

1 🔥

01/06/2011

2011-06-01T00:11:56+00:00



Jeni ka mboni me u ni shum special
Ju pash tu ardh tu shku tu u kthy me qdo kusht me u ngjit n'pjedestal
Dita e mir shihet n'sabah
Fake smile fake style fake story fatkeqsisht fake repera
Zero perqind karizem bojn kong dalin nsken apet zero o ka rrin atmosfera
Shyqyr fansat nuk e din se ini t'lodht t'rjept n'qdo aspekt me 1 fjal kejt fejkera
Haver vjet shkun shpejt emrat tjer qarkullun prej fillimit deri nfund veq 1 besnik
I pamohushem i deshmum i qartë i vendosun i sinqert me 1 fjal AUTHENTIC

1 milion perqind i sinqert
Kthehem me 1 epizod t're hala ma t'sert
Zyrtarisht repi jem o testament
I deshmum pozitiv i vërtet
AUTHENTIC

don me kon shok me mu ska efekt
Kur je me tjeret fol keq per mu a kur em sheh n'rrug m'jep respekt
Me buzqeshje t'rrejshme
T'kom vlla per jet muthafucker je ka don me shti me vjell
Mos u bo papak veq nuk muni se me qef edhe dheun ner kom ma kishit vjedh
Po shihet sa ini burra neper media kejt qa kini i shitni per pak lek me i mbledh
Shqipe vjet shkun shpejt lan deshmi thug music rruga mburret se e ka veq 1 besnik
I pamohushem i deshmum i qartë i vendosun i sinqert me 1 fjal AUTHENTIC

Dy emra kyq histori kan me mbet
Besniku fat beni 2po2 n'hip hop shqip Jon legjend
Pionjer n'ket art
E boj moti qaq moti sa qe nuk e mbaj mend jetën pa rep
Kom punu lloj lloj punësh per me ble naj beat se atëher se kom pas as 1 cent n'xhep
reperat e asaj kohe kan perfundu me kravata big up per ata qe Jon hala me rep yep
Se kjo jet ec shpejt sa qel e mshel ata sy lum ata qe rrin ton jeten besnik
I pamohushem i deshmum i qartë i vendosun i sinqert me 1 fjal AUTHENTIC


Ky tekst u dërgua nga Pllava2po2




Më Shumë Këngë Nga 2po2:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet