Më mbaj mend (për 1 muaj)


2po2 - Pak Fam

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pak Fam".
3. Video është e këngës "Pak Fam", por nuk këndohet nga 2po2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2po2 - Pak Fam  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Këngë e albumit:

"Authentic"

Komente

Asnjë Koment

31/05/2011

2011-05-31T07:15:44+00:00Let me talk to them bad bitchez
BESNIK
Yeah
Fucking bitch stilin e ki
Po endrron ntripa me hi
Dit e nat je ne gjueti
Kejt reperat ncak i ki
Non stop viktima tu prit
Moti shpirtin e ki shit
Fatin ton sje tu e dit
Apetitet tu kan rrit
Shum e lodht nintelekt
Motivim i ki veq lek t
E deshtume n'qdo aspekt
Knej per biqa ska respekt
Edhe te une njojt ke prit
Per besnikun se ke dit
Moti veten e kom bind
Se Un per bitcha nuk kom lind

Ajo don ajo don pak fam
O ka don pak fam o ka don pak fam

O ka don o ka don pak fam

Uuuuh O ka don o ka don pak fam
Ajo don ajo don pak fam
Ëhë ëhë ëhë !!!
O ka don o ka don pak fam

Pa skandale si pa buk
Ku met mburrja ku u zhduk
N'mesengjer edhe n'Facebook
Profilizohesh me at look
Per kto sene je ne gar
Fotot nudo n'ren t'par
Tona pozat i ke marr
Sikur me kon naj porno star
Ne bigbrother apo shpi
Qfar motiv aty t'ka shti
A thu ke ngreh edhe naj vi
Ose tendencen nuk e ki
Edhe te une njojt ke prit
Per besnikun se ke dit
Moti veten e kom bind
Se Un per bitcha nuk kom lind


Ky tekst u dërgua nga Pllava2po2Kartolina (2)

0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga 2po2:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet