Më mbaj mend (për 1 muaj)


2po2 - Alo (I Dehun)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Alo (I Dehun)".
3. Video është e këngës "Alo (I Dehun)", por nuk këndohet nga 2po2.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2po2 - Alo (I Dehun)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  60

Këngë e albumit:

"2020"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2016

2016-11-30T23:00:00+00:00

Alo zemer une jom
zonin tem a pe njeh
t kom thirr n telefon
sot me t thon
as mos meno me m lon
nuk jom kon djal i mir
zemren shpesh ta kom plas
amo nuk jom i njejt moo
as mos meno mem lon
a je ka menon qe nime
jom ka t lus
kom pi shum raki
edhe vec jom ka ja fuss
se qysh o deti Jon
i paster sikur loti
qashtu je e jemja
qashtu jom i joti
per qata na dy skem qa folum per dashni
ca ndjen ti per mu une 100% e di
hic mos me kallzo sene t kota ca ke ni
zemren ma ke nxe gjakun ma ke ngri-i-i-i

REF:
Alo zemer une jom
zonin tem a po nje
Alo zemer une jom
sa po vuj a pe sheh

alo zemer une jo-o-o-o-om
alo zemer une jo-o-o-o-om

alo zemer prap une
sa po vuj ti pe sheh
pa ty nuk po rrihet mo
as njet ski me m lon
nuk jom kon qaq i mir
zemren shpesh ta kom thy
T kom thirr n telefon me t thon
as njet ski me m lon

E nese po menon qe kom me t lon leht
shum je ka gabon po ma mir hajde kthehu vet
se nese fshihesh n tok kurr nuk e la pa t gjet
edhe nese ik n hon edhe atje kom me t njek
Une e kom vrejt qe seriozisht e ki
ti nuk e ke vrejt qe asni shans nuk e ki
kurrgjo mos m thuj nuk po du me ni
shpirtin ma ke marr trupin ma ke mpi-i-i-i

REF:
Alo zemer une jom
zonin tem a po nje
Alo zemer une jom
sa po vuj a pe sheh

alo zemer une jo-o-o-o-om
alo zemer une jo-o-o-o-om


Ky tekst u dërgua nga donatea
Më Shumë Këngë Nga 2po2:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet