TEKSTESHQIP

2po2
Nuk Dorezohemi Leht
Lyrics

[Besnik ]

Prishtine make some muthafuckin noise
2po2 eastsideeee eastsideeeee
2po2 hija e jetes tingulli 3
2po2

[besnik]

2po2 prap rikthehet qe t´ju sjell pak argetim
me kritika fore t´reja shpresojm do t´ket mirekuptim

[phat beni ]

shpjegojm jeten e perditshme bashk si e kalojm
tregojm problemet dhe flliqesirat qe qdo dit i perjetojm

[besnik]

e deri sa jeta tutje shkon problemet ktu prap qendrojn
ata qe filluan lojen tash nuk duan ta mbarojn
ne nuk kemi frik per veten nese lojrat i adhurojm
ne jemi 2po2 qdo loje t´flliqur e fitojm

[phat beni]

pra qoni duart lart nese jeni me ne
tani se bashku do t´fillojm nje jete te re baby

[besnik]

kush beri kurth aty do t´hedhet vet
nese harruat emrin tim une prap jau qes ndermen
shkruhet 2 sikur ai 2-shi qe udhton per obiliq
me von P sikur ai seni qe pa te s´mund t´jetojm hiq
pastaj O sikur ora qe gjithmon ben tik tak
2po2 as me shum as me pak

REF:::

2po2 eastsideeee eastsidee
2po2 hija e jetes tingulli 3
2po2 eastsideeee eastsidee
2po2 rikthimi rikthimi

[don pizhi]

gang-bang krejt i trent
po del ky sen rikthimi 2po2 hija e jetes tingulli 3
just like niggaz cant forget never bout DRE
ashtu si ju s´mund t´harroni kurr nje her per ne

[ghetto g]

se ajo qe ish dikur eshte edhe tash me te vertet
se kur ishim ne ju kishit ka 2-13 vjet
kjo qe po ndodh pe pasuron repin shqiptar
po JOO ne nuk krahasohemi me fillestar

[don pizhi]

njerzit kan harru se sillet globi rreth zotit
e sa i perket zotit ne jemi ne rrugen e hip hop-it
se nga ritmi i ksaj kenge po tregohet diqka
ti e din kush jemi ne ja qe ndodh edhe pa pa

[ghetto g]

ne po flasim tash duke u nisur prej vet vetes
ne jemi shkolla e vjeter tingulli 3 - hija e jetes (old school)
nga rruga jon e lindjes njerzit qe te duan ty
nga emri i lart permendur RETURN OF 2PO2

REF:::

2po2 eastsideeee eastsidee
2po2 hija e jetes tingulli 3
2po2 eastsideeee eastsidee
2po2 rikthimi rikthimi

[besnik]

2po2 serish rikthehet me nje gangsta-shit
s´eshte qudi nese prej nesh del edhe nje hit

[phat beni]

s´kam frik nga syri yt i keq dhe i shtremt
te kam then shum her se loja juaj s´na ka tremb

[besnik]

se ne jemi 2po2 nga eastside baby
me hijen e jetes tingullin 3 udheheqim lojen baby
te gjith ju qe na doni qe jeni shok t´vertet
per ju jemi te gatshem t´jepim kete qim nane jete

[phat beni]

prej lindjes n´perendim prej veriut ne jug
kam shumqka per t´ju then tani koha po me ngut

[besnik]

where the bitchez at (bitch where u at) na duhen vetem per nje nate
neser jau kthejm ju i merrni per nje kohe te gjate

[phat beni]

2po2 ndermjet nesh gjithmon do t´kete peace

[besnik]

sa per plumba kemi taman ballin me ta qendis
se ne rrim neper oda aty ku burrat rrin gjithmon
2po2 ky eshte rikthimi jon

REF:::2x

2po2 eastsideeee eastsidee
2po2 hija e jetes tingulli 3
2po2 eastsideeee eastsidee
2po2 rikthimi rikthimi

[ ghetto g ]

yo yo yo yo represent from prishtina fuckin city
2po2 hija e jetes tingulli fuckin´ 3 hahaha

DËRGOI: