TEKSTESHQIP

2po2 & Immortel
Don Mu Ba Si Une
Lyrics

2po2:

Uuuu
Lshoja zonin senit tem ( tata )
Dridh kerrin hiq pa High Tech System ( tata )
Dridh femnen hiq pa i dhan me pi e
Nese tvjen merzi prit meniher po vi

Sikur Klitchko n'ring nuk hupi koh
Secilen her ma i rond baby(?) o
Saher po vi njo ka njo jom tu i rrzu
So qudi nese reperat tjer nuk um dojn mu ( kuku )

Kush o Gjeneral me post
Dine se Besnikun asnjoni nuk e keni dost ( eeeh )
Argument racional
Qe pse klika jeme osht gjith mbetet style

Veq se tjert jon klloshar
Me jau kallxu lekun jon n'gjendje (uuu) me ta marr
Sikur ( oooo )
Krejt po lypin fam
Svyn sen ntok e andrrat i qojn n'han

[Ref 2x]:
They now, wanna be like us,
They now, wanna copy us
Like us, never ever no
You don't wanna fuck with us so lay low (ou ou)

Immortel:
Surpriz ej kqyr kush u kthy (a)
Qa po thu kur vi kur hina, kallxom a ngjitna
Qa po thu kur pom she knena, a po thu pom vran n'sy
A po thu qa don me ba, a po pret met sha ty

aha Jom ba ma diplomat homie
Pernime si kom ma 17 po 25 homie
Pernime ke fol keq, e tash pom don ska
Um don a nuk um don dije **** sum han ma

Ma ma,(ejj) sun e prishi ma tripin
Immo is back, e per ty pe bjen hitin
Parameno per ty pe bi, per ty po hi fresh
Parameno pe boj me zemer, se nuk lakmoj n'kesh

E tash ti qu qu, qu lshoja krejt zanin
Dije se mu mu, mu kurr sun um nalin
Un nuk jom fake baby, njerzit e mi e din
Po nese don najsen, munesh mem gjet n'Prishtin

[Ref 2x]:
They now, wanna be like us,
They now, wanna copy us
Like, never ever no
You don't wanna fuck with us so lay low (ou ou)

DËRGOI:
INFO
Shumë po e prisnin dhe më në fund pritja mbaroi, sepse projekti u bë i disponueshëm online i punuar tejet mirë me një videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 31 Janar 2010.