A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
3 Fish Platin

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: 3 Fish Platin është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Prill 2005, 3 Fish Platin marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Fiesta". Në Prill 2006, 3 Fish Platin marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Raundi Final,"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Eklips Family

T1gr4t

O.R.G

Master D

Tingujt E Zemres

JT

K-Boy's

RealGangsta

Arm

North Side


Tags: 3 Fish Platin, 3-Fish Platin, Trefish Platin, 3fish Platin

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019