3 Friends

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: 3 Friends është një grup artistësh. Më datë 30 Prill 2011, 3 Friends publikojnë videoklipin "Beat Hit", në bashkëpunim me Eddy. Me këtë këngë, 3 Friends marrin pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 10 në vitin 2011....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareDuke u ngarkuar... Prisni ju lutem

Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Fermatik

Raiders

P.E.Z

Crunkboys

Magma

Armial

Pozitiv Records


Tags: 3 Friends, Three Friends

Krijo Një Kartolinë