A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
3 Gjermanet E Trashe

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: 3 Gjermanet E Trashe është një grup artistësh i njohur. Kasta e aktorëve të shfaqjes “Tre gjermanët e trashë” janë bërë edhe një herë bashkë për të vënë në skenë telashet e aktualitetit në Kosovë. Nën direktivat e regjisorit Florent Mehmeti – i cili gjashtë vjet më parë realizoi pjesën e parë të kësaj shfaqjeje, e më pas e shndërroi në serial televiziv – ata për tre muaj rresht kanë bërë prova për të rikthyer “tre gjermanët”, por këtë herë me një mision të ri. Shfaqja do të marrë “notën” e publikut mb...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Madd Dogs

Supernova

Erozioni

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

Infinit Records

R.A.G

Gillespie

Kadenca Dhe Naseri


Tags: 3 Gjermanet E Trashe

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019