A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
3 Treshi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Jetmir Gashi
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: 3 Treshi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Jeton ne Prishtine. Jetmiri tani ne fund te vitit 2015 ka lansuar dy kenge me nikename apo me nofken 3Treshi. Eshte kengetar dhe kompozitor kengesh ne kompanin Urban Entertainment. Ne fillim te karrieres se ti qe nga viti 2010 ka punuar me producentin Andin Randobrava pas tij ka punuat me Reperin nga grupi TBA Barooti dhe qe nga viti 2012 ai eshte pjese e kompanis muzikore Urban Entertainment me kompozitor Chipsi dhe eshte nen menagjimin e vllaut...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Arbër Kurtaj

Buta

Kauzza

Krijel Flexy

Ex Wolf

I2rejt

Mistiku

Kia

Narly

Blake


Tags: 3 Treshi, 3Treshi, Jetmir, Jetmir Gashi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019