A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: 3al is a group/singers. Në Maj 2013, 3al marrin pjesë në Top Fest 10 me këngën "Sikur Ta Dija"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Wan Gangsta

P.E.Z

Crunkboys

Down Town

Magma

Armial

Pozitiv Records


Tags: 3al

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019