A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
3Glantin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • Igli Doksani
BIOGRAFIA: 3Glantin është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 1 Tetor 2018, Sammy publikon videoklipin "Pam Pam", në bashkëpunim me 3Glantin. Më datë 14 Gusht 2019, 3Glantin publikon videoklipin "Shqipe". Më datë 5 Shtator 2019, 3Glantin & Jurgen publikojnë videoklipin "Ça M'bone"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Slitta

Flow

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Dora

I Panjohuri

Diti-G


Tags: 3Glantin, Igli Doksani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019