A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

3Glantin & Jurgen - Ça M'bone


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/09/2019

2019-09-05T19:00:12

Më Shumë Nga

Jurgen Çipi"Ça M'bone" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga 3Glantin & Jurgen.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga 3Glantin & Jurgen i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019