A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: 3NDY është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 28 Maj 2018, 3NDY publikon videoklipin "Marak"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Net 11

Andi Nika

Rolly

Arjoli

Bledi Telha

Melo

Agon Latifi

Mergim

Ekrem Bislimi

T4k


Tags: 3Ndy, Endrit Hanko

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019