A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: 3on is a group/singers. Më datë 24 Dhjetor 2015, 3on publikojnë videoklipin "Ardhmëria". Më datë 31 Janar 2016, 3on publikojnë videoklipin "Zjarri"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Fermatik

Bloody Gangstaz Family

P.E.Z

Crunkboys

Down Town

Raiders

Pozitiv Records


Tags: 3on

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019