A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Korçë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 20
BIOGRAFIA: 4RDIT is a singer. Ardit Maliqi, i nohur si 4Rdit ka lindur ne Korçe, por eshte zhvendosur ne Tirane me familjen pas lindjes se tij. Rryma qe pelqen jane TRAP, Underground, Trap Metal, Scream, Heavy Metal, Death Metal, por kerkon te zhvilloje rrymat qe ende nuk kane dale ne Shqiperi....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Noldi

Danni

Ildi

Francezi

Gzai

Genci Nelku

Lenny

Kg Man

Vilsian

Ermmal


Tags: 4Rdit, Ardit Maliqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019