Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

4RDIT - Hardest Time

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hardest Time".
3. Video është e këngës "Hardest Time", por nuk këndohet nga 4RDIT.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

4RDIT - Hardest Time  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

30/06/2018

2018-06-30T20:02:46+00:00Mirmengjes i panjohur, ti faleminderit qe kengen time po degjon
Rrespekti jepet tek dikush qe vertet rrespektin meriton
nje 4 per fillim, veten e kam cu ne ekstradim
atje ku askush nuk mundi dot te shkoj se
Femres time dua ti jap nje synim
nje deshir dhe nje qellim,
nje dashuri pa asnje lendim.
-Femra ime... [hook]-

Un nuk do ta lendoj
Cfar kam ne zemer do ti dhuroj
Asnje shqetesim nuk do ti vij prej meje
Zemer keto fjale jan reale ti ndjeje
Ato qe po ti them un i ndjej me shpirt

Ahh, miss those f**kin screams..

Verse 2 dhe deri ne fund ka qene Freestyle


Më Shumë Këngë Nga 4RDIT:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet