Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: 4x4 është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock. Rok grupi “4X4” ka sjellë versionin e tyre të hitit të vjetër, “Të shtrirë mbi kanape”, të kënduar nga “Gjurmët”. Kënga është pjesë e albumit “Albanika”, ndërsa përpunimin dhe orkestrimin e kanë bërë anëtarët e grupit. Grupi “4X4” është themeluar në vitin 2015 dhe bën muzikë të zhanrit ‘hard rock’. Përbëhet nga Flamur Prapashtica (kitarë), Gëzim Muriqi (bas), Labinot Zogiani (bateri) dhe Ardian Behrami (vokal). Më datë 3 Korrik 2017, 4x4 publi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Ardian Behrami

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareAlbanika (2017)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Curlies

Germs

Haliband

Grupi Simbol

Sunrise

Permit Of Stay

Akullthyesit

Red Dog

Troja

Grupi Na


Tags: 4x4

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet