Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: 5 Stars është një video produksion shumë i njohur. 5 Stars janë një produksion shumë i njohur nga Mitrovica. Kanë realizuar shumë video me këngëtarë të njohur si: Mihrije Braha, Lora, Irva Stefa etj. Një ndër videot më të bukura dhe të pëlqyera nga ky produksion është "Djepi" nga Rovena Stefa....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Xasio Creative

Intro Creative

Fly Pictures

Biggy Image

Pulla

Black Fish Entertainment

Manti

Gramafon

Sharri

Blero Ent

Tags: 5 Stars


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet