Më mbaj mend (për 1 muaj)

50 Cent - Why Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

sup hommie

i wanna hate u til ya die
i wanna hate u til you cry
i wanna be myself!

so sick of everyone today
so sick of the whole world
thats why i want to diePublikimi: 01/01/2007


0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga 50 Cent:


Komente mbi këtë këngë50 Cent - Why
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Why".
3. Video është e këngës "Why", por nuk këndohet nga 50 Cent.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.