Më mbaj mend (për 1 muaj)

52oni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  28
  • Emri i Vërtetë:
  • Eltion Puka
BIOGRAFIA: 52oni është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 12 Dhjetor 2012, Shqiponjat publikon videoklipin "Duhesh Me Ndryshu", në bashkëpunim me 52oni. Muzika e këngës u punua nga Maringlen Boja. Më datë 25 Mars 2013, Lil Bn publikon videoklipin "Big Love", në bashkëpunim me 52oni. Më datë 25 Mars 2013, 52oni publikon videoklipin "Vellait Tim", në bashkëpunim me Miri Kamzes & Lil Bn. Më datë 25 Mars 2013, Lil Bn publikojnë videoklipin "T'bon Dom", në bashkëpunim me 52oni & Miri Kamzes....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

3 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Xhelal Xheladini

Sami Kallmi

Burim Kastrati

Chika

Orhan Zeneli

Nysret Hyseni

Breaker G

B-King

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Alban Emiri

Tags: 52Oni, Eltion Puka


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet