Më mbaj mend (për 1 muaj)

5kinny

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Lum Bulliqi
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: 5kinny është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertete eshte Lum Bulliqi, por njihet me emrin artistik 5kinny. Më datë 1 Mars 2019, 5kinny publikon videoklipin "Chase" ku njeherit eshte edhe projekti i ti i par. Më datë 8 Gusht 2020, 5Kinny publikon videoklipin "Pa Limit". Teksti i këngës u shkrua nga 5kinny. Produksioni audio u realizua nga RZON....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hary-B

Flori ABG

Redrum

ANI (RapBoy)

Andi AD

THUG1

Arjan Rrahmani

Flame (Flamur Selmani)

Fitim Bajra

Jetmir Salihu

Tags: 5Kinny, Lum Bulliqi


Komente mbi këtë artist