TEKSTESHQIP

5SK
Qorr Ilazi
Lyrics
(Feat. Rap Sabi)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qorr Ilazi" kënduar nga 5SK.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për të dhuruar akoma më shumë emocione, produkti muzikor erdhi i finalizuar tek audienca e gjerë i realizuar me mjaft shije edhe me një videoklip muzikor, produksionin e të cilit e punoi Blerim Salillari Films. Ky videoklip u publikua më 2 Gusht 2022. Për këtë këngë kanë punuar bashkarisht tekstin 5SK & Rap Sabi, ndërsa producenti audio është Lejja.