Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

6 Strings

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: 6 Strings është një grup artistësh. Në Qershor 2011, 6 Strings marrin pjesë në Top Fest 8 me këngën "Pas Shiut Del Dielli"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Zogjte E Nates

Raiders

Jet

P.E.Z

Dpk

Te Tjeret

Okupatorat

Armial

Bloody Gangstaz Family


Tags: 6 Strings

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet