Më mbaj mend (për 1 muaj)

7me7 - Qielli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

ti vjen e shkon,je sikur endrra pa fjale
une loder per ty
por prap ta fali
i mbylli syte,kur te me puthesh se te njoh shum mire
vuajtja me flen ne shpirt e dhembja me ne
sikur ndonje fatkeqesi

le te me denoj qielli
nese jam i cmendur
nese bej mekat qe te dua

le te me denoj qielli
dhe te terin le te me zhduk
se nuk mundem pa ty yeah
jo s’mundem pa tyy

Ky tekst u dërgua nga  gresaPublikimi: 18/04/2008


Më Shumë Këngë Nga 7me7:


Komente 0


7me7 - Qielli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qielli".
3. Video është e këngës "Qielli", por nuk këndohet nga 7me7.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.