Më mbaj mend (për 1 muaj)

7Me7 - 7 Kodra Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Te merr ere e jugut
mbi ngrohtesin e supeve
te shpien peisazheve
ku merr udhe vigrime
te deh ne frymarje
e pajshme te maleve
te merr lotin korjeve
zeri dhe gurgullima

Por edhe 7 kodra
te rafshin permbi
ti mos u ligshto te klithesh

Une kroi i syve ty
e dashurise se maleve
mbi toke permbysen lulet
e lartshojne ne fole
merr gjithka buzegjaku
mbushen damaret
njomsi e rrembyer buzeve
te shkurta tatdheut
7me7
Publikimi: 13/08/2008


7Me7 - 7 Kodra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "7 Kodra".
3. Video është e këngës "7 Kodra", por nuk këndohet nga 7Me7.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 7me7:


Komente 0