Më mbaj mend (për 1 muaj)

7Me7 - Miredita Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk guxoj fytin ta ftohe
keshtu ju them shokeve te mij
jane duke pire e nuk ndalen
une e ruaj fytin, zerin ngjyren

Mirdita...

Te gjithe me degjojne se cka po flas
asnjeri eme shikon se une po plas
rutina me mbyti mua
radio, derjtori me tha zerin ty ta duan

mirdita

Ne kete nate e ne kete shi
po te puth une vetem tyPublikimi: 18/04/2008


Më Shumë Këngë Nga 7me7:


Komente 0


7Me7 - Miredita
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Miredita".
3. Video është e këngës "Miredita", por nuk këndohet nga 7Me7.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.