Më mbaj mend (për 1 muaj)

7Me7 - Vagoni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ende kam trishtimin
ende eshte ne mua
ende kam ikjen, fikjen, ende ne vagon
mua me ka lig, me ka helmu
hekur, terr, qetesi
zi e me zi
ende ne vagon
rrota fort me sillet, driidhet
ende e zeze ne koke
me tymin e bardh, avull
qe kalon ne flok
kur me shkel ne toke
vetem ajo koke
me sy e me laps ne dore
ende ne vagon

Mund ta lesh kete vend
te behesh zog
te flesh me shume
ende ne vagon

Ky tekst u dërgua nga DakoPublikimi: 15/08/2008


7Me7 - Vagoni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vagoni".
3. Video është e këngës "Vagoni", por nuk këndohet nga 7Me7.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 7me7:


Komente 0