Më mbaj mend (për 1 muaj)

7me7 - Per Çudi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nuk mund te thuash se nuk ndodhi asgje , zemra me rrahu met vertet , per çudi te kam pare oo veq nje her .
Nuk mund te thuash se nuk ndodhi asgje , edhe ti shtrengove syt e tu , trupi flet , zemra flet , pa qellim me nje shikim
(nanananananananana oooooo nananananananananna)

ref .( aaaaaaa ooooooo aaaaa ooooo...)

Hapa syt dhe shikoj perreth , mbeta vetem dhe ket her , per çudi nuk te pashe me asnje her
Mbeta vetem dhe shikoj perreth, kater mure dhe nje der, per çudi mbeta vet o edhe nje her . Ndezi nje cigare (eeee) , ndeza nje cigare (eeee)
Ndonjehere mbes vetem duke kerkuar yjet , ku mbeti ylli poalar , ku mbeti ylli polar

ref. (deri n'fund)

Ky tekst u dërgua nga Shpati FrPublikimi: 30/04/2009
Festivali: Top Fest 6


7me7 - Per Çudi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Çudi".
3. Video është e këngës "Per Çudi", por nuk këndohet nga 7me7.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 7me7:


Komente 0