A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

  • Residence:
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: 9TY1 is a singer of Hip-Hop music. Reperi 9TY1, emri i vërtetë i të cilit është Nikë Gjergjaj është pjesë e labelit “Running Rebels”, të GRMV. Më datë 7 Shtator 2018, 9TY1 & Doksi publikojnë videoklipin "Rockstar". Kënga është punuar në muzikë dhe tekst nga vetë artistët....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Antwa

Gabu

Bess (Familia Ideale)

Dora

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Flow

I Panjohuri


Tags: 9Ty1, Nikë Gjergjaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019