Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Çağatay Ulusoy

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  303
 • Vendlindja:
 • Istanbul 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Turqi 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Çağatay Ulusoy është një këngëtar i huaj i njohur. Eshte aktor, dhe ish-model. Cagatay Ulusoy filloi shkollimin universitar në Fakultetin e Pylltarisë në Universitetin e Stambollit. Ai u be i njohur per publikun ne vitin 2010 ku ai fitoi si modeli me i mire ne Turqi. Pastaj ai filloi të merrte mësime aktrimi nga Algan Ayla. Karriera e tij filloi në vitin 2011 me karakterin e "Emir Sarrafoğlu" në serialin popullor televiziv "Adini Feriha Koydum", ku ky serial theu shume rekorde mbrenda dhe jasht...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

6 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Lee Dewyze

Kygo

Labrinth

Tom Dice

Baptiste Giabiconi

Alex Mica

Ido Tatlises

Pablo Alboran

Kubat

Muhabbet


Tags: Çağatay Ulusoy, Cagatay Ulusoy

Çağatay Ulusoy në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet