Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
A.B.I

Tags: A.B.I., A.B.I Comrades, Abi, A.B.I

A.B.I është një grup muzikor i njohur. Ne ket grup bejn pjes Bx-a, JimmyKova, Pejoni o39, Bigg AL dhe Canz Te cilet ben edhe albumin "A.B.I IS BACK" po ashtu ben edhe nje vidoklip....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017