Më mbaj mend (për 1 muaj)

A Loc

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  5
 • Emri i Vërtetë:
 • Arlind Loku
 • Vendlindja:
 • Shkup 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Maqedoni 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
BIOGRAFIA: A Loc është një këngëtar. Emri i tij i artit eshte A LOC dhe rrejdh nga emri i tij i vertete qe eshte Arlind Loku. Ka lindur dhe jeton ne Shkup. Më datë 30 Korrik 2013, Gtoby & A Loc publikojnë videoklipin "Rap Session #2". Më datë 30 Tetor 2013, Dado publikojnë videoklipin "Strip Hop", në bashkëpunim me Thepharmacist, A Loc & Ummet. Më datë 27 Nëntor 2013, A Loc publikon videoklipin "100 Vjet N`harres"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jasmin

Valon Osmani

Elvin A.K.A Mbreti

Eni-G

Mc.Yahoo

B-Ullet

Dj Bungi

Backy

Kann1

8kg

Tags: A Loc, A-Loc, Arlind Loku


Komente mbi këtë artist