TEKSTESHQIP

Loksenn
Tokyo
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tokyo" kënduar nga Loksenn.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar si orkestrues Ketamine Beats.