Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
 • Emri i Vërtetë:
 • Arlind Ameti
 • Vendlindja:
 • Gostivar 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: A62 është një këngëtar. A62-emri i vertet eshte Arlind Ameti. SHKOLLEN Fillore e kreu ne fshatin CEGRAN kurse te mesmen ne GJIMNAZIN (SH.M.K) GOSTIVAR ne atë koh Arlindi ishte nje nxenes i shkelqyer masi filloj te meret me muzik rrep shum i ri dhe kur u bë klasa e 5 u bo shum problematik filloi te ike nga mesimi nuk i kushtonte vemendje askuj bile shum professor ankoheshin pre Arlindit e nga SHKOLLA Fillore e perjashtuan 4 her per 3 vjet po ai prap se prap nuk ndrishoi ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kann1

Nissy

Backy

Eni-G

Mastercif

Papel G

B-Ullet

X1

Mc.Yahoo

Elvin A.K.A Mbreti

Tags: A62, Arlind Ameti


Komente mbi këtë artist