Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ab Lion

Tags: Ab Lion, Adrian Berisha

Vendlindja: Suhareka    Jeton dhe vepron në        Mosha: 18 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Binjaket  
Ab Lion është një këngëtar jo shumë i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Emri i tij i vertete eshte Adrian Berisha dhe ka 1 vit qe merret me hip hop. Ka lasuar dy kenge: "Djem e rruges" dhe "Zemer". Ai eshte i besimit musliman....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Krijoni Një Kartolinë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017