Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.4 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  • Kumanove 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 45 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Abaz Selmani është një autor këngësh. AUTOBIOGRAFI: Rreth 15 vite me pare kam filluar te shkruaj texte kengesh. Deri me tani kam punuar me shume kengetar dhe kengetare te njohura te estrades shqiptare sic jane: Xheza, Shyhrete Behluli, Remzije osmani, lori, Shpat Kasapi, Engjellusha Saliu, Big Mama, Bertan Asllani, Gena, Adelina Tahiri, e shum te tjere. Bashkpunoj me kompozitorin Rrahman Kryeziun si dhe me Ardian dhe Artan Kastratin. Kam te kryer fakultetin e administrates se biz...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareAutor i këngëve:

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më ShumëArtistë Të Ngjashëm:

Gezim Lazri

Riza Bërbatovci

Shefqet Gjocaj

Labinot Mezini

Sardi Mneri

Leart Boshnjaku

Ajet Shala

Lulzim Kryeziu

Olsi Gjondedaj

Samer Agolli


Tags: Abaz Selmani

Krijo Një Kartolinë