Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Abdullah Shaqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Abdullah Shaqiri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 1 Qershor 2017, Abdullah Shaqiri publikon videoklipin "Pejgamberi Ynë". Më datë 14 Mars 2020, Abdullah Shaqiri publikon videoklipin "Në Mes Rrugës". Videoklipi u prodhua nga kompania REDonPictures....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nuhi Duraku

Florim Buzolli

Enis Xhaferi

Bajram Hajdini

Avni Nebiu

Lavdrim Rexhepi

Fazli Axhaj

Orhan Mustafa

Afrim Haziri

Ertan Shakiri

Tags: Abdullah Shaqiri, Abdullag Shaqiri, Abdullah Shaqri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet