Më mbaj mend (për 1 muaj)


Abdullah Shaqiri - Në Mes Rrugës

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Mes Rrugës".
3. Video është e këngës "Në Mes Rrugës", por nuk këndohet nga Abdullah Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Abdullah Shaqiri - Në Mes Rrugës  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Video Produksioni:

REDonPictures

Komente

Asnjë Koment

14/03/2020

2020-03-14T20:53:04+00:00Pse o çun je merzit
Me lot te jan mbushur syt
Babi im mka.lendu e la nanen me gjith mu

Ah moj jet ah moj jet a ka njerz te vertet a ka mbet njerzi perse zemrat na jan nxi
A nuk keni lot ne sy a nuk keni pak merzi a ke mshir per djalin tan ne mes rruges e ke lan

Ah mor bab ku ke shku rrugt e kqia.ku tkan qu si tja baj nuk e di pa perkrahje pa shtepi

Ah moj jet ah moj jet a ka njerz te vertet a.ka mbet njerzi perse zemrat nna jan nxi
A nuk keni lot ne.sy a nuk keni pak merzi a ke mshir per djalin tand ne mes rruge e ke lan


Ky tekst u dërgua nga Abdullah Shaqiri
Më Shumë Këngë Nga Abdullah Shaqiri:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet