Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Abdullah Troshupa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.9 / Votuan:  14
Abdullah Troshupa është një shkrimtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Enertin Dhaskali

Arber Sokoli

Valter Dauti

Imarton Osmani

Tasin Demiri

Veron Hoxhaj

Florim Muhadri

Kushtrim Ymeri

Valentin Juncaj

Gëzim Kikija

Tags: Abdullah Troshupa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet