TEKSTESHQIP

Abedin Zenuni & Fatmira Breçani
Ne Mengjezin Pranveror
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Mengjezin Pranveror" kënduar nga Abedin Zenuni & Fatmira Breçani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.