TEKSTESHQIP

Abedin Zenuni & Dhurata Aliaj
Kolazh 2016
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh 2016" kënduar nga Abedin Zenuni & Dhurata Aliaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Siç është bërë tashmë traditë, krijimi muzikor u paraqit në ekranet tona i plotësuar me mjaft shije edhe me videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 28 Tetor 2016.