Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Aliaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  50
  • Vendlindja:
  • Laç 
BIOGRAFIA: Dhurata Aliaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 10 Qershor 2010, Dhurata Aliaj publikon videoklipin "S'ka Si Vajzat Shqiptare". Më datë 31 Dhjetor 2013, Dhurata Aliaj & Halil Aliaj publikojnë videoklipin "Gjall A Dek Nusen T'ma Bini". Videoklipi u prodhua nga Musical. Më datë 24 Gusht 2016, Dhurata Aliaj publikon videoklipin "Djale Deli". Më datë 28 Tetor 2016, Abedin Zenuni & Dhurata Aliaj publikojnë videoklipin "Kolazh 2016". Më datë 20 Prill 2017, Dhurata Aliaj publikon ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Nëna e

Enxhi Kullës

Profili

Facebook

Komente

1 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Dhurata Aliaj

Komente 1