TEKSTESHQIP

Abedin Zenuni & Dhurata Aliaj
Mi Ke Marre Ment E Kres
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mi Ke Marre Ment E Kres" kënduar nga Abedin Zenuni & Dhurata Aliaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky projekt u paraqit i realizuar në dimensionin vizual edhe me një videoklip, i cili u publikua me datë 25 Shtator 2018.