Më mbaj mend (për 1 muaj)

Abi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Abi është një këngëtare e njohur. Kengetarja e njohur me emrin ABI jeton ne Gjermani. Ajo ka nje ze shume te bukur dhe eshte anetare e grupit "GG ARMY". Ka shume bashkepunime me kengetaret e ketij grupi si me: BiGGi-n, Keqen, Zeeroman, B-Genius, StronGi, Scorpion etj. Ajo ka te realizuar edhe videoklipin e kenges "Jo nuk dua" ne veren e vitit 2009, kenge te cilen e ka bashkepunim me ZEEROMAN. Më datë 8 Mars 2013, Abi publikon videoklipin "Ti Shko", në bashkëpunim me Zeeroman....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Abi

Komente 1