A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Abstract

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  16
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Abstract është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Abstract u formua ne vitin 2003 dhe anetart e grupit janë: Granit Bajraktari "Elinel" & Shpetim Toplica "Rap'it". Bejne muzik Hip-Hop te zhandrrit UnderGround Music bashkpunimet e tyre kryesor jane me UFO Click: Pancho, NR (ERGENI & NITTO), GRIPI, DAS, PROFFA, qi domethon bashk Abstract & UFO Click qi jon BIG MOUTH. Mix-Tape u dal me daten 13.12.2008 qi titullohet "1 MESSAGE REVECIED edhe u qkep falas kush u kon npromovim, edhe neper webfaqe per ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Alboholics

2D

Madd Dogs

Legenda

Retrovizorja

Hithat

Bloody Foreigners

Humus

Etno Classic

Korgelt


Tags: Abstract, Abstrakt, Elinel

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019