A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Acarusi

Tags: Acarusi, Amarildo Dulla

Vendlindja: Elbasan   
Acarusi është një këngëtar jo shumë i njohur. Emri i vertet Amarildo Dulla, Lindur dhe rritur ne Elbasan. Pseudonimi: Acarusi. Merret me muzik lloji Hip-Hop....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018