A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  • Kukes 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Ace është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Besmir Mata, i njohur si Ace, emigroi ne Londer qe ne moshen 13 vjeq, dashnia per rrugen dhe muziken Hip-Hop e quan drejt Rrepit Ku Krijoi Grupin Liber i Gjakosun (LIG) Pjes e Kompanis King Records. Ka prezantuar mixtape "Luft per gangsterrizem". Tani Ace bashkpunon me nje nga kompanite me te forta per rrep 'king-records' dhe se shpejti do te prezanoje albumin e ri me te cilin eshte duke punuar. Besmir Mata Ose si i e njohim te gjith Liber I Gjak...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Mixtape Produkti Blindum (2010)

Luft Per Gangsterrizem (2008)


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Mody

Varrosi

JR

Vinz

Stealth

Lil Koli

Leuname

AK

Mali G Grand Thugz

Eleminimi


Tags: Ace, A-C-E

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019