Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Milot Tafarshiku
  • Vendlindja:
  • Gjakove 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
BIOGRAFIA: Acidi është një këngëtar i njohur. Emri i vertete i ACIDI-eshte Milot Tafarshiku. Ai jeton ne gjakove dhe punon ne barnatore bujqesore. Ai ka pasur shum bashkepunim me shume grupe te njohura. kenga e tij e fundit eshte e kushtuar kryetares se ardhshme te gjakoves MIMOZA KUSARI-LILES. Ai ka nje familje tipike gjakovare. Shtepia e tij gjendet ne afersi te qendres se qytetit. Në Maj 2009, J2l merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Get High", në bashkëpunim me Acidi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Shkelqim Mavraj

Burim Hoxha

Bujaa

Ergin Brahimi

Fikret Bislimi

Dr.Nushi

Papushi

Valon Rama

Toni

Dardan Aliu


Tags: Acidi, Acid, Milot Tafarshiku

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet