Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Acidi

Tags: Acidi, Acid, Milot Tafarshiku

Vendlindja: Gjakove      Mosha: 32 Vjeç  
Acidi është një këngëtar i njohur. Emri i vertete i ACIDI-eshte Milot Tafarshiku. Ai jeton ne gjakove dhe punon ne barnatore bujqesore. Ai ka pasur shum bashkepunim me shume grupe te njohura. kenga e tij e fundit eshte e kushtuar kryetares se ardhshme te gjakoves MIMOZA KUSARI-LILES. Ai ka marrur pjese ne show-in e njohur te muzikes Top fest 6. Aty ka kenduar ne bashkepunim me grupin j2l. Ai ka nje familje tipike gjakovare. Shtepia e tij gjendet ne afersi te qendres se qytetit....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë

Disqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017